Vremenska prognoza - Fornesighe
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,17 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,6 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 2,31 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 2,62 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,47 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,88 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,05 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,08 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,34 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,34 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,02 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,02 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,19 |
| 30% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,41 |
| 70% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,41 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,15 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,02 |
| 71% |
|
Vremenska prognoza za vas Fornesighe.