Vremenska prognoza - Försterkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,15 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,15 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,11 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,48 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,46 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 70% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,25 |
| 89% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,44 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,44 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,11 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,06 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,53 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 1279 metara visok vrh Försterkogel.