Vremenska prognoza - Fossalunga di Vedelago
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,02 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 2,34 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,08 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,02 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,96 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,83 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,28 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,19 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 17% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 33% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 46% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 64% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 43% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,01 |
| 24% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 75% |
|
Vremenska prognoza za vas Fossalunga di Vedelago.