Vremenska prognoza - Frattenbichl
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,54 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 3,55 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,07 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,71 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,43 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,08 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,79 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,79 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,37 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,24 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,25 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,25 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,71 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,61 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,65 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,65 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,5 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,18 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,18 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,39 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,17 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za 1423 metara visok vrh Frattenbichl.