Vremenska prognoza - Freibergerhöhe
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,88 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,7 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,53 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,93 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 6% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,01 |
| 90% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,01 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,2 |
| 83% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,2 |
| 88% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,2 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,06 |
| 55% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 14% |
|
Vremenska prognoza za 1734 metara visok vrh Freibergerhöhe.