Vremenska prognoza - Gambettola
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,18 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,72 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 4,42 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 4,42 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,16 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,16 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,16 |
| 54% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 89% |
|
Vremenska prognoza za mesto Gambettola.