Vremenska prognoza - Gehwolf-Heimalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,47 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,47 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 85% |
|
Vremenska prognoza za kočo Gehwolf-Heimalm.