Vremenska prognoza - Giavons
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 72% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,67 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 2,67 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,91 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,66 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 5,13 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 3,36 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,75 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,07 |
| 89% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,1 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,09 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za vas Giavons.