Vremenska prognoza - Gobba di Ponente
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,77 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,45 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,07 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,02 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 4% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,07 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,21 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,35 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,35 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,42 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,74 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,74 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,14 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,14 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,64 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,64 |
| 74% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 63% |
|
Vremenska prognoza za 2221 metara visok vrh Gobba di Ponente.