Vremenska prognoza - Graihorn
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,87 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,27 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 2,77 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 3,25 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,45 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 1,25 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,75 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,2 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 65% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 62% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 32% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 33% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,02 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,05 |
| 71% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,1 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,07 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,07 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,02 |
| 67% |
|
Vremenska prognoza za 2221 metara visok vrh Graihorn.