Vremenska prognoza - Grdi Vršič
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 3,88 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 3,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,34 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,09 |
| 64% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,89 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,89 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,69 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,09 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 49% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,49 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,49 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 60% |
|
Vremenska prognoza za 2327 metara visok vrh Grdi Vršič.