Vremenska prognoza - Grgurevići
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,46 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,46 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,43 |
| 33% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,43 |
| 26% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,49 |
| 42% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,49 |
| 43% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,05 |
| 69% |
|
Vremenska prognoza za vas Grgurevići.