Vremenska prognoza - Grössenberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,75 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,78 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 2,28 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 2,45 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,58 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,73 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,11 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,68 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,03 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,01 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,01 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 93% |
|
Vremenska prognoza za 1639 metara visok vrh Grössenberg.