Vremenska prognoza - Großes Rothorn
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,92 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,72 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 2,22 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,86 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,87 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,97 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 1,22 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,51 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,08 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,04 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,01 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,01 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 45% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 60% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,04 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,2 |
| 92% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,28 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,28 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,31 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,32 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,64 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za 2408 metara visok vrh Großes Rothorn.