Vremenska prognoza - Grünberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,23 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,24 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,75 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,07 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,67 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,36 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 1,53 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,84 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 2,44 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 2,44 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,75 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,85 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 2,15 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 2,43 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 2,76 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,76 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 2,05 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,31 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,65 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,46 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,46 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za 1014 metara visok vrh Grünberg.