Vremenska prognoza - Grünbichl
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,17 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,14 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,14 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,46 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,45 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 70% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,02 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,23 |
| 88% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,41 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,41 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,1 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 73% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,06 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,51 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za 975 metara visok vrh Grünbichl.