Vremenska prognoza - Gsellknoten - Cima di Sesto
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,02 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 3,38 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 2,85 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,26 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,6 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 6% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,15 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,15 |
| 83% |
|
Vremenska prognoza za 2876 metara visok vrh Gsellknoten - Cima di Sesto.