Vremenska prognoza - Hankham
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,25 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,74 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,23 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 1,29 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,32 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,06 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,35 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,17 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,19 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,15 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,27 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,71 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,71 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,44 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,6 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,77 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,78 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 1,78 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,68 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,13 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,67 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,34 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,37 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,37 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,28 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za vas Hankham.