Vremenska prognoza - Hasenkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 65% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,98 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,41 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 3,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 1,46 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,27 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,05 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,16 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,47 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,95 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 2,42 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 2,42 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,62 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 2,88 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,88 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 2,19 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,52 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,86 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 1616 metara visok vrh Hasenkogel.