Vremenska prognoza - Hennerkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,52 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,88 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,07 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 65% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 47% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,05 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,05 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 3,81 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,63 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,44 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,44 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,41 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,23 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,65 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,63 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,63 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,59 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,59 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,23 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 1533 metara visok vrh Hennerkogel.