Vremenska prognoza - Hoacher Facknzond
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,11 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,02 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 3,01 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 2,67 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,59 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,87 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,65 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,54 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,05 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 52% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,01 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,01 |
| 90% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 51% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 33% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,05 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,11 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,11 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 62% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,2 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,2 |
| 96% |
|
Vremenska prognoza za 2777 metara visok vrh Hoacher Facknzond.