Vremenska prognoza - Hochgang
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 5% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,07 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,07 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,64 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,07 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,07 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 1,07 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,32 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,24 |
| 90% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,07 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 95% |
|
Vremenska prognoza za 2230 metara visok vrh Hochgang.