Vremenska prognoza - Hochofenwand - Croda del Forno
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 1,99 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 2,22 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,84 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -12 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,04 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,01 |
| 63% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 65% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,06 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,99 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,99 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,15 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,01 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,01 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,18 |
| 97% |
|
Vremenska prognoza za 3431 metara visok vrh Hochofenwand - Croda del Forno.