Vremenska prognoza - Hochplattspitz - Lasta Alta
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 16% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 29% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 11% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,04 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,06 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 70% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,04 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,07 |
| 46% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,46 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,46 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,26 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 55% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 57% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 64% |
|
Vremenska prognoza za 2545 metara visok vrh Hochplattspitz - Lasta Alta.