Vremenska prognoza - Hochpyhraberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,21 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,52 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,83 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,14 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 1,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,11 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,43 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,66 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,66 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,43 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,19 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,96 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,74 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 2,45 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 2,45 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,86 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 496 metara visok vrh Hochpyhraberg.