Vremenska prognoza - Hochturm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,28 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,18 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,22 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,15 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,63 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,63 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,23 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 85% |
|
Vremenska prognoza za 1686 metara visok vrh Hochturm.