Vremenska prognoza - Hochwand
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,69 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,23 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 3,71 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 3,69 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,9 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,11 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,09 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 27% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,04 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,04 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,06 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,04 |
| 63% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,02 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 50% |
|
Vremenska prognoza za 1820 metara visok vrh Hochwand.