Vremenska prognoza - Hochwart - Vedetta Alta
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,05 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 1,24 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 1,34 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,63 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,34 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 25% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 25% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 55% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,2 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,75 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,75 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,66 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,24 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 63% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 97% |
|
Vremenska prognoza za 2626 metara visok vrh Hochwart - Vedetta Alta.