Vremenska prognoza - Hochwarter Höhe
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,42 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 10% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 4% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,15 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 50% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,2 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,27 |
| 64% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,45 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,95 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,4 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,12 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,2 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,2 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,2 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,09 |
| 55% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 45% |
|
Vremenska prognoza za 1655 metara visok vrh Hochwarter Höhe.