Vremenska prognoza - Hofkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 3,46 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,75 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,46 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,06 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,76 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,26 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,26 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,69 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,69 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,53 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,19 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,38 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,17 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 1919 metara visok vrh Hofkogel.