Vremenska prognoza - Hoher Seekamp
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,2 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,25 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 2,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 2,35 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,01 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 1,14 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 1,34 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,8 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,99 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,25 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,06 |
| 73% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 54% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 43% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,06 |
| 45% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,12 |
| 75% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,18 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,18 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,45 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,45 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,31 |
| 87% |
|
Vremenska prognoza za 3112 metara visok vrh Hoher Seekamp.