Vremenska prognoza - Hollenzkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,64 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,09 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 2,35 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 2,47 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0,93 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,79 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,8 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,2 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 55% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 41% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,03 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0,13 |
| 72% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,21 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,21 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,12 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,24 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,24 |
| 97% |
|
Vremenska prognoza za 3194 metara visok vrh Hollenzkopf.