Vremenska prognoza - Hönigkaseralm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,11 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,32 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 1,61 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,93 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,21 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 1,01 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,07 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 65% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,02 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,02 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 35% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 53% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,16 |
| 84% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,16 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,12 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,21 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,5 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,5 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za planino Hönigkaseralm.