Vremenska prognoza - Huilahner Kogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,94 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,28 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,16 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 42% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 35% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,24 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,11 |
| 73% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,33 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,8 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,09 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,17 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,52 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,52 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,37 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,24 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,24 |
| 88% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,21 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,03 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,02 |
| 81% |
|
Vremenska prognoza za 2230 metara visok vrh Huilahner Kogel.