Vremenska prognoza - Hummelkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 1,14 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 1,11 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,11 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,09 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 1930 metara visok vrh Hummelkopf.