Vremenska prognoza - Il Basto
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 3,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 2,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,85 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 1,12 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,05 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,43 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 22% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 2% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 58% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,03 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,04 |
| 70% |
|
Vremenska prognoza za 2426 metara visok vrh Il Basto.