Vremenska prognoza - Il Capitello di Zuiano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,32 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 2,17 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,09 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,61 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,64 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,41 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,57 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 64% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,03 |
| 47% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,07 |
| 51% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,39 |
| 38% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,39 |
| 41% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,07 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,1 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 66% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,39 |
| 47% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,39 |
| 49% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,12 |
| 33% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 34% |
|
Vremenska prognoza za kočo Il Capitello di Zuiano.