Vremenska prognoza - Il Trovatutto
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 43% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,04 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 1,78 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,09 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 2,14 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,87 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,08 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,97 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,07 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,07 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,88 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,34 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,16 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,16 |
| 64% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,02 |
| 63% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 91% |
|
Vremenska prognoza za kočo Il Trovatutto.