Vremenska prognoza - Jaufenspitz - Cima Giovo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,74 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,03 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 3,02 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 2,5 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,55 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,32 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,67 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,65 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,43 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,09 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,05 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 59% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 31% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 69% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,09 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,09 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 62% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,07 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,07 |
| 95% |
|
Vremenska prognoza za 2481 metara visok vrh Jaufenspitz - Cima Giovo.