Vremenska prognoza - Josef Krennerhütte
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 30% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,04 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,54 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,03 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 2,7 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,03 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,51 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,54 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 1,25 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,86 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,86 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,47 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 1,51 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,51 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,18 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,77 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,07 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 1,24 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za kočo Josef Krennerhütte.