Vremenska prognoza - Käferheim
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,18 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,01 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,05 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,06 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,64 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,65 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,84 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,03 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 64% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 37% |
|
Vremenska prognoza za vas Käferheim.