Vremenska prognoza - Kammersbachhütte (Jhtt.)
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,8 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,69 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,45 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,21 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,05 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,65 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,82 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,82 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,14 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 72% |
|
Vremenska prognoza za kočo Kammersbachhütte (Jhtt.).