Vremenska prognoza - Kamnic
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 16% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 3,35 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,36 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,98 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,06 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 2,1 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,08 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,84 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 3,22 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,48 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,64 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,64 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,56 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,56 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,32 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,04 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,24 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,44 |
| 97% |
|
Vremenska prognoza za 774 metara visok vrh Kamnic.