Vremenska prognoza - Karl-Volkert-Haus
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,46 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,94 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 2,08 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,16 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,12 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,38 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,22 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,94 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,18 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,34 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 49% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,08 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,18 |
| 78% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,26 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,26 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,5 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,5 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,4 |
| 94% |
|
Vremenska prognoza za kočo Karl-Volkert-Haus.