Vremenska prognoza - Kasonjski vrh
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,41 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,41 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,41 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,41 |
| 22% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,42 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,42 |
| 37% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,04 |
| 61% |
|
Vremenska prognoza za 353 metara visok vrh Kasonjski vrh.