Vremenska prognoza - Kirchenkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -15 °C |
| 0,58 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -15 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,46 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -16 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -14 °C |
| 0,11 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| -14 °C |
| 0,05 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| -15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,07 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 0,51 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,51 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,48 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,27 |
| 97% |
|
Vremenska prognoza za 3115 metara visok vrh Kirchenkogel.