Vremenska prognoza - Kitzsteinhorn
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,65 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,48 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,39 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 1,68 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,97 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 1,21 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,23 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 1,08 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 1,31 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,33 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,08 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 51% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,07 |
| 63% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0,24 |
| 89% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0,31 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,31 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,53 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,53 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,48 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za 3203 metara visok vrh Kitzsteinhorn.