Vremenska prognoza - Kleinbergalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,17 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,16 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,41 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,94 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,18 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,24 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 2,06 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,81 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,06 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,04 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,04 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,04 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,06 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,06 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,09 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,11 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,11 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,07 |
| 86% |
|
Vremenska prognoza za kočo Kleinbergalm.