Vremenska prognoza - Kleiner Stipennock
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,2 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 3,14 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 3,84 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,66 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,26 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,44 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,08 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 41% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 27% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,04 |
| 65% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,04 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,06 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,06 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,06 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 61% |
|
Vremenska prognoza za 1803 metara visok vrh Kleiner Stipennock.