Vremenska prognoza - Kleiner Traunstein
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,9 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,18 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,95 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,39 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,21 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,42 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 2,38 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,73 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,31 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,03 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 48% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 58% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 65% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,06 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,09 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,15 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,15 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,08 |
| 85% |
|
Vremenska prognoza za 1652 metara visok vrh Kleiner Traunstein.